Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice will definitely recommend and order again
Màu sắc: Đỏ
Price: 205.900₫
Original Price: 219.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2210265750161519 |
Author: j***6
Date:
Review: very nice will definitely recommend and order again
Màu sắc: Đỏ
Author: r***n
Date:
Review: Comfortable to wear: I absolutely love it . It is almost more pink than red. But I've received a lot of compliments.
Màu sắc: Đỏ
Author: J***a
Date:
Review: Great quality and thickness, love i
Màu sắc: Đỏ
Author: l***3
Date:
Review: Value for money: ✓ Easy to wear: ✓ Comfortable to wear: ✓ bright colour and looks great
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm